Oprava plochých striech

Oprava plochých striech s dôrazom aj na tie najmenšie detaily

Oprava plochých striech je nevyhnutná najmä z dlhoročného prirodzeného opotrebenia, materiálovej degradácie, nekvalitnej práce či nesprávneho riešenia strešných detailov. To vedie k zatekaniu, únikom tepla či kondenzácii vodných pár v priestore pod krytinou, príp. na strope v interiéri.

Opravu plochých striech nepodceňujte

Je vaša plochá strecha popraskaná, má vydutiny či trhliny, sú jej časti odtrhnuté od podkladu či muriva alebo má iné defekty? Neriskujte, že najbližšiu búrku či víchricu už nezvládne. Riešením je oprava plochých striech.

Začína obhliadkou naším odborníkom, ktorý sa dokonale rozumie problematike striech, a navrhne najvhodnejší spôsob odstránenia zistených nedostatkov. Po vzájomnej dohode nasleduje samotná realizácia opráv – s dôrazom na zabezpečenie vynikajúcich statických, hydroizolačnýchtepelno-izolačných vlastností vašej plochej strechy. Garantujeme profesionálny a zodpovedný prístup, použitie prvotriednych certifikovaných materiálov a overených technologických postupov, ako aj dokonalé prevedenie aj tých najmenších strešných detailov.  Výsledkom je strecha s dlhodobou funkčnosťou a životnosťou