Izolácia plochej strechy

Účinná izolácia plochej strechy,
ktorá sa vyplatí

Izolácia plochej strechy vyrieši starosti so zatekaním i zbytočnými únikmi tepla. Vy sa tak môžete tešiť zo strechy, ktorá bude spoľahlivou oporou celej vašej domácnosti či firmy. Navyše vám dlho a výborne poslúži.

Správna izolácia plochej strechy
je nevyhnutnosťou

V opačnom prípade riskujete jej poškodenie či náchylnosť k nepríjemnému zatekaniu, ktoré môže poškodiť i ostatné zariadenie stavby, najmä múry, steny či nebodaj aj nábytok, podlahy a pod. Nehovoriac o vzniku škodlivých plesní alebo húb. Dobrá izolácia plochej strechy vám zvýši tepelnú pohodu v interiéri a zabráni vzniku tepelných mostov, čím ušetríte na vykurovaní.

Patríme k špecialistom na efektívne riešenia striech (vrátane izolácie a hydroizolácie). Navrhneme Vám ideálne riešenie na mieru vašej nehnuteľnosti. Disponujeme potrebnými znalosťami v oblasti materiálov a ich tepelno-izolačných vlastností, odolnosťou, stupňom ochrany pred požiarom a ostatnými charakteristikami. Pri práci používame špeciálne izolačné materiály, ktoré sú garanciou vysokej kvality, dlhej životnosti a mimoriadnej odolnosti voči poveternostným podmienkam.

Ak premýšľate o rekonštrukcii strechy, o zateplení strechy, alebo oprave plochej strechy, radi vám pomôžeme s výberom správneho prevedenia i samotnou realizáciou.