Hydroizolácia

Hydroizolácia pre vašu nehnuteľnosť

Zabezpečíme hydroizoláciu pre vašu strechu, podlahu, garáž alebo balkón. Jej úlohou je brániť vnikaniu vody do stavebnej konštrukcie i do interiéru. Pri realizácií hydroizolácií používane kvalitné materiály vyznačujúce sa životnosťou, trvácnosťou, odolnosťou a prvotriednymi technickými vlastnosťami.

Dôležitosť hydroizolácie

Do nášho portfólia patrí hydroizolácia proti tlakovej vode, vlhkosti, prenikaniu radónu z podložia, ropným produktom, ako aj hydroizolácie zelených striech a zateplením striech. Vlastníme licencie na montáže hydroizolačných systémov od popredných výrobcov (Sika, Fatrafol, Icopal, Bauder, Protan, Elbe secur a i.).

Zakladáme si na použití kvalitných materiálov a moderných technológií, vďaka čomu sú naše hydroizolácie vysoko odolné voči poveternostným vplyvom i UV žiareniu. Hydroizolácia v našej réžii prebieha pomerne rýchlo, s dôrazom na jej dlhodobú funkčnosť a životnosť. V žiadnom prípade neohrozuje celkovú statiku stavby.

Garantujeme prvotriedne ošetrenie a opravu plochých striech, a izolovanie aj tzv. kritických miest ako napr. okolie komínov na strechách. Kvalitná hydroizolácia je neodmysliteľnou súčasťou každej plochej strechy.